by Fmeaddons

Promocja!

Rubi Przecinarki do glazury ręczne | Narzędzia ręczne Przecinarka ręczna Slab Cutter G3 Rubi 16900

 651.75  316.00

Przecinarka ręczna Slab Cutter G3 Rubi 16900…

Opis

Przecinarka ręczna Slab Cutter G3 Rubi 16900 to innowacyjny system cięcia ręcznego, wyposażony w możliwość łączenia prowadnic. Prowadnice G3 są wykonane z aluminium, co znacząco zmniejsza wagę urządzenia, jednocześnie zapewniając jego wytrzymałość. Nowoczesny projekt przecinarki zapobiega wypadaniu wózka z prowadnic i poprawia ich łączenie dzięki systemowi szybkozłączy. Standardowy zestaw zawiera trzy prowadnice G3, umożliwiające cięcie elementów o długości do 320 cm. Dodanie kolejnych prowadnic G3 zwiększa długość cięcia o 110 cm za każdą z nich.Każda prowadnica G3 wyposażona jest w dwie przyssawki z gumową, niebrudzącą podstawą, co umożliwia pracę na jasnych materiałach bez ryzyka ich zabrudzenia. Wózek tnący jest wykonany z lekkiego aluminium, co zapewnia większą siłę nacinania i gładki ruch po prowadnicach dzięki trzem łożyskom poziomym. Ergonomiczny uchwyt „soft-grip” zapewnia wygodę użytkowania.Wózek przecinarki jest wyposażony w kółko tnące Ø22 mm EXTREME, idealne do pracy na chropowatych, strukturalnych powierzchniach, a także na gładkich i polerowanych materiałach. Każda przecinarka SLAB CUTTER G3 zawiera trzy prowadnice G3, wózek tnący oraz szczypce SLAB do łamania materiałów do 10 mm grubości. Szczypce SLAB mają podwójne zastosowanie: jako szczypce do łamania materiałów o grubości do 6 mm oraz jako ścisk śrubowy do materiałów o grubości do 10 mm, co pozwala na efektywne i minimalnie pracochłonne łamanie.Urządzenie jest wyposażona w praktyczną torbę tekstylną, wzmocnioną i wyposażoną w wewnętrzne kieszenie na wszystkie komponenty, co zapewnia łatwe przenoszenie i przechowywanie urządzenia. Cechy szczególne Slab Cutter G3 Rubi 16900  Lekka konstrukcja: Prowadnice wykonane z aluminium zmniejszają wagę urządzenia.
Nowoczesny projekt: Zapobiega wypadaniu wózka z prowadnic i poprawia ich łączenie dzięki szybkozłączom.
Elastyczność cięcia: Standardowy zestaw umożliwia cięcie do 320 cm, a dodanie dodatkowych prowadnic zwiększa długość cięcia o 110 cm za każdą.
Gumowe przyssawki: Niebrudzące podstawy przyssawek umożliwiają pracę na jasnych materiałach.
Ergonomiczny uchwyt „soft-grip”: Zapewnia komfort użytkowania.
Wszechstronne kółko tnące Ø22 mm EXTREME: Odpowiednie do różnych powierzchni.
Funkcjonalne szczypce SLAB: Podwójne zastosowanie do materiałów o grubości do 6 mm i 10 mm.
Praktyczna torba: Wzmocniona, z wewnętrznymi kieszeniami na wszystkie komponenty.   Dane techniczne Slab Cutter G3 Rubi 16900  Długość cięcia: 320 cm
Wysokość cięcia: 3-10 mm
Waga netto: 11 kg
Waga brutto: 16,2 kg   Zestaw Rubi 16900 zawiera  3 prowadnice G3
Wózek tnący
Szczypce SLAB do łamania materiałów do 10 mm grubości
Kółko tnące Ø22 mm EXTREME
Praktyczna torba tekstylna  

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Rubi Przecinarki do glazury ręczne | Narzędzia ręczne Przecinarka ręczna Slab Cutter G3 Rubi 16900”

  • Bezpieczeństwo zakupów
  • Darmowa wysyłka powyżej zł 250
  • Bezpieczne zakupy (SSL)
  • Gwarancja zwrotu 20-30 dni
  • Metody Płatności: