by Fmeaddons

Promocja!

Rubi Przecinarki do glazury ręczne | Więcej Przecinarka do płytek ceramicznych Rubi HIT-1200 PLUS (27902)

 549.05  323.90

Przecinarka do płytek ceramicznych Rubi HIT-1200 PLUS (27902)…

Opis

Przecinarka do płytek ceramicznych Rubi HIT-1200 PLUS z torbą Cechy szczególne Rubi HIT-1200 PLUS  Przecinarka ręczna HIT-PLUS to wytrzymałe i precyzyjne narzędzie przeznaczone do najbardziej wymagających prac z płytkami ceramicznymi dużego formatu.
Idealnie nadaje się do cięcia płytek ceramicznych każdego rodzaju (gresu porcelanowego, gresów szkliwionych oraz płytek ściennych).
Wózek w przecinarkach HIT-PLUS wyposażony jest w łożyska toczne dla łagodniejszego i wygodniejszego nacinania.
Mechanizm łamacza z systemem MAGNET umożliwia blokowanie i odblokowywanie stopki łamacza jedną ręką, co znacznie przyspiesza proces nacinania i łamania płytki.
Umiejscowienie stopki łamacza przed nożem poprawia widoczność linii nacięcia.
Przecinarka HIT-PLUS wyposażona jest w system łamacza o wysokiej wydajności i maksymalnej sile nacisku aż do 900 kg podczas łamania płytek o grubości 3-18 mm (16 mm w przypadku uzywania osłonek stopki łamacza).
Prowadnice w przecinarkach HIT-PLUS wykonane ze stalowych, chromowanych prętów z zabezpieczeniem antykorozyjny, o przekroju 25 mm, Zapewniają lepszą odporność na zginanie.
Podstawa wytłaczana z aluminium o zamkniętej strukturze zapewnia większą sztywność konstrukcyjną.
Przecinarki ręczne HIT-PLUS posiadają dodatkowe, aluminiowe ramiona, które zwiększają powierzchnię podparcia podczas pracy z płytkami wielkoformatowymi oraz przymiar boczny, który ułatwia pomiar i realizację powtarzalnych cięć prostych oraz pozycjonowanie płytki pod kątem 45º.
Uchwyt dźwigni łamacza wykonany jest z miękkiego tworzywa dla wyższej ergonomii i komfortu pracy glazurnika.
Przecinarka HIT-PLUS posiada na wyposażeniu nóz 22mm EXTREME i jest kompatybilna z całą gamą noży SILVER, GOLD oraz ENDURE.   Dane techniczne Rubi 27902  Wielkość płytki: 85×85 cm
Maksymalna długość cięcia: 120 cm
Maksymalna grubość cięcia: 18 mm
Moc łamacza: 900 kg
Masa: 26,4 kg  

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Rubi Przecinarki do glazury ręczne | Więcej Przecinarka do płytek ceramicznych Rubi HIT-1200 PLUS (27902)”

  • Bezpieczeństwo zakupów
  • Darmowa wysyłka powyżej zł 250
  • Bezpieczne zakupy (SSL)
  • Gwarancja zwrotu 20-30 dni
  • Metody Płatności: